Теплоізоляція

materialy_dlya_utepleniya_sten-292x300
 Теплоізоляція
Велика частина тепловтрат припадає на покрівлю будинку. Тепле повітря завжди піднімається вгору, і з неефективною теплоізоляцією покрівлі, тепло буде виходити назовні. Тому більшість власників будинків у першу чергу цікавить питання, як утеплити дах зсередини і які матеріали краще всього для цього використовувати.
До теплоізоляційних матеріалів висуваються жорсткі вимоги, вони повинні:
• довгостроково зберігати свої теплоізоляційні властивості;
• володіти водостійкістю, біостійкістю;
• не виділяти токсичних речовин у процесі експлуатації і відповідати нормам пожежної безпеки.

Магазин «Дах-Центр» пропонує Вам такі теплоізоляційні матеріали, як скловата та мінеральна вата, де якість виправдовує ціну.
Мінеральна вата— волокнистий матеріал, одержуваний з розплавів гірських порід, доменних шлаків або їхніх сумішей.800px-Rockwool_cubes-inlay_PNr°0091

Продається мінеральна вата в рулонах довжиною 6-8 м або у вигляді плит. Підходить для утеплення всіх дахів, не залежно від конструкції і матеріалу.
Сполучний компонент в мінеральній ваті (як правило, фенолформальдегідна смола) вигорає при 250 ° С, але при цьому волокна утеплювача не пошкоджуються і зберігають міцність, створюючи надійний захист від вогню. Завдяки цій властивості мінеральної вати, під час пожежі процес руйнування конструкцій будівлі може затримуватися.

minvata.jpg

 

 

Скловата
За своїми якостями матеріал близький до мінеральної вати. Виготовляють скловату з розплавленого скла. Товщина волокон скловати від 5 до 15 мкм, довжина — від 15 до 50 мм. Такі волокна надають скловаті високу міцність і пружність. Оптимальна температура нагріву, яку витримує скловата — 450°С, гранично допустима — 500°С, гранична температура охолодження — 60 °С. Це відмінний термоізолятор, негорючий, гомологічний і, що важливо, практично не пропускає сторонніх шумів. Випускається цей утеплювач теж у формі плит і рулонів.
Основна складність роботи з скловатою — її висока крихкість. Зламані волокна легко пронизують шкіру, проникають в легені і очі, тому захисні окуляри і респіратор, одноразовий спецодяг і рукавички є обов’язковими.

image00