Дахові вікна Тернопіль

дахові вікна ТернопільВам ще не набридло темне, покрите півметровим шаром пилу горище, що представляє собою склад речей, які зовсім не потрібні, а викинути шкода? Але ж ця площа може бути використана з користю і гармонійно влитися в загальний дизайн Вашої домашньої обстановки. Але як найпростіше переробити похмурий притулок для павуків в світле приміщення, що радує погляд. Для цього треба … встановити дахові вікна Тернопіль. Але не прості дерев’яні або пластикові. Тільки спеціальні мансардні вікна зможуть перетворити горищне приміщення в залите сонячним промінням місце приємного проведення часу.

дахові вікна ТернопільЧим же такі вікна кращі?

  1. Вони приносять більше світла, приблизно на третину більше, ніж звичайні вертикальні вікна. Крім цього, вони вільно встановлюються в будь-якому потрібному місці покрівлі, що не можна сказати про вертикальні.
  2. Мансардні дахові вікна Тернопіль оптимізують площу мансардного приміщення, таким чином для ваших меблів залишається набагато більше простору для розташування. Меблі можна розташовувати прямо під вікном, тому що мансардні вікна можна відкривати за верхню ручку.
  3. Простота установки. Вікна встановлюються просто і легко, якщо Ви довірите це фахівцям компанії «Дах-центр».
  4. Економія виробничих матеріалів. Істотна економія матеріалів досягається в ході облаштування мансардного приміщення професіоналами компанії. Використовується менше ізоляції, утеплювача, покрівлі та робочого часу, тому що покрівельні роботи займають набагато менший обсяг. Набагато менше витрат потрібно на гідро- і теплоізоляцію, тому що мансардні дахові вікна Тернопіль не потребують будь-яких додаткових конструкцій.дахові вікна Тернопіль

Природне освітлення, ефективне провітрювання і зручність використання – Ви отримаєте всі ці переваги, замовивши мансардні дахові вікна Тернопіль в нашій компанії.

В асортименті компанії «Дах-центр» представлені високоякісні мансардні дахові вікна Тернопіль виробництва Польщі (FAKRO), Данії (VELUX) та Німеччини (ROTO). Відповідність їх якості європейським стандартам підтверджують гігієнічні сертифікати. Розвинена сервісна система дозволяє замінити вийшовші з ладу комплектуючі, і забезпечити виконання ремонтних робіт.

дахові вікна ТернопільМансардні вікна Fakro

Бренду FAKRO вже більше 25 років. Колись це була невелика приватна компанія, сьогодні – корпорація міжнародного рівня, що поставляє продукцію практично в усі країни світу.

Мансардні вікна Velux

VELUX – одна з найстаріших компаній з виробництва мансардних вікон та інших аксесуарів для дому. Вона була заснована в середині XX століття, в 1941, і з тих пір поставляє надійну продукцію в багато країн світу. За словами представників бренду, їх мета – представляти собою приклад для інших виробників. Це цілком вдається, адже їх продукція довговічна, зручна і проста у використанні.

Мансардні вікна Roto

Специфіка роботи компанії Roto – індивідуальний підхід до кожної проблеми клієнтів. Ніякого штампування – вся продукція виготовляється з урахуванням особливостей об’єктів різних типів. Випущений під цим брендом товар забезпечує надійність і зручність експлуатації різних систем будинку. Серед співробітників – провідні конструктори та інженери.